Wesela i przyjęcia

Wesela i przyjęcia

Cena obsługi wesela wynosi 3000zł ( uzależnione od…

zobacz więcej
Zabawy i dancingi

Zabawy i dancingi

Różnego rodzaju zabawy, dancingi i festyny kosztują…

zobacz więcej
Studniówki

Studniówki

W ofercie studniówkowej oferujemy młodzieży repertuar…

zobacz więcej
Współpracujemy

Współpracujemy

Współpracujemy z dobrze nam znanymi fotografami, oraz…

zobacz więcej

Kilka słów o zespole

Zespół powstał w roku 1987 założycielem i zarazem pomysłodawcą nazwy zespołu Hevelius jest Ryszard Trzeciński.

Nazwa pochodzi od znanego gdańskiego astronoma Jana Heweliusza  z łac. Johannes Hevelius, dlatego bardzo często zdarza się, że nazwę zespołu wymawia sie jako Heweliusz. Warto wspomnieć, że z nazwą Hevelius lub Heweliusz kojarzone jest piwo, które produkowane było przez Browar Gdański, następnie Elbląski jako Hewelius klasyczny i Hevelius Kaper.

Początkowo Zespół Hevelius tworzyły cztery osoby, które grały w tzw. podstawowym składzie: perkusja. klawisze, gitara basowa i solowa. Jednak od kilku lat zespół, podobnie jak wiele innych kapel, zmienił styl wprowadzając zamiast ,, żywej "sekcji rytmicznej - elektronikę, a w ich miejsce  instrumenty dętę co było strzałem w dziesiątkę. Obecnie zespół tworzą 3 osoby, które podczas imprezy grają na różnych instrumentach.

Rocznie Hevelius występuje około 40 razy grając praktycznie na terenie całego  województwa pomorskiego , przy czym najwięcej imprez ma na terenie takich gmin Jak:  Sulęczyno , Sierakowice , Bytów , Lębork ,Kartuzy , Kościerzyna , Miastko i oczywiscie Trójmiasto.

SKŁAD ZESPOŁU

Ryszard Trzeciński - swoją przygodę z muzyką zaczął od najmłodszych lat. W wieku 10 lat uczęszczał do ogniska muzycznego ucząc się gry na gitarze. Mając 14 lat zainspirowała go trąbka i podjął naukę w orkiestrze detej mieszczącej się przy Miejskim Domu Kultury w Bytowie. Majac 17 lat założył swój zespół, a 3 miesiące poźniej zagrał swoje pierwsze wesele które sam poprowadził. W roku 2012 obchodził swoje 25-lecie w branży muzycznej, Wiec ma już spore doświadczenie w prowadzeniu wesel, zabaw i innych imprez okolicznościowych. Obecnie gra również w orkiestrze dętej w Bytowie pod kierownictwem Pana Jana Steca  


Dawid Trzeciński - W latach 2000-2004 Uczeń Ogniska muzycznego w Bytowie w sekcji instrumentów klawiszowych tj. akordeon oraz fortepian. W latach 2004-2008 Uczeń Państwowej Szkoly Muzycznej I i II stopnia w Słupsku, filii w Bytowie, na wydziale akordeonu. Zdobywca trzeciego miejsca na międzynarodowym konkursie akordeonowym w Giżycku ,,Muzyki popularnej i rozrywkowej", oraz pierwszego miejsca w wojewódzkim konkursie muzyczno- teoretycznym w Wejherowie . Od 7 lat saksofonista, trębacz i sakshornista w orkiestrze dętej pod kierownictwem Pana Jana Steca w Bytowie. Obecnie student Akademii Pomorskiej w Słupsku na wydziale Edukacyjno- Filozoficznym w Instytucie Muzyki. Instruktor w Bytowskim Centrum Kultury, oraz nauczyciel muzyki.


Patryk Tryba - Od siódmego roku życia rozpoczął grę na akordeonie, podpatrując starszych muzyków podczas zajęć Kaszubskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Gzubë”, co zaowocowało miłością do tego instrumentu, która trwa do dziś. Obecnie jest jego instruktorem artystycznym, aranżerem muzycznym, z którym zwiedził niemal całą Europę.
Zawodowo instruktor artystyczny w Gminnym Ośrodku Kultury w Tuchomiu oraz Gminnej Bibliotece i Ośrodku Kultury w Borzytuchomiu. 
Absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Słupsku w klasie fortepianu. Od 18. roku życia niemal nieprzerwanie w branży weselnej jako klawiszowiec. Prywatnie szczęśliwy mąż oraz ojciec dwójki dzieci. Od 2017 r. klawiszowiec i wokalista w zespole Hevelius.


Zespół na wesela, gramy na terenie całego województwa pomorskiego, organizujemy imprezy okolicznościowe, studniówki, zabawy oraz dancingi, współpracujemy z fotografami na wesela oraz kamerzystami. Zespół na wesele Bytów, Kartuzy, Kościerzyna, Miastko, Trójmiasto, Lębork, Słupsk

projekt i wykonanie: MARCINSKIBA.net